fbpx

DJ czy prezenter muzyczny na wesele?

DOUBLE WINGS

Czy Ty też lubisz utwory
w ich oryginalnym brzmieniu?

Przywykliśmy już chyba powszechnie zerkać na postać DJ’a przez pryzmat dwóch charakterystycznych czynników jego muzycznej aktywności: specyficznej techniki wykonawczej (miksowania, zapętlania, skreczowania itp.) oraz specyficznego repertuaru w dużej mierze opartego na powtarzalnych strukturach rytmicznych wytwarzanych przez elektroniczne generatory dźwięku. I jeśli nawet ostatecznie oba zbiegają się gdzieś w obrębie pojęcia „muzyka taneczna”, to jest to taneczność rozumiana dość specyficznie, wąsko zarówno w sensie gatunków muzycznych, jak też wieku potencjalnych odbiorców, do których standardowa propozycja DJ’ów jest adresowana.

W tym sensie i z tego też powodu w wielu przypadkach bliżej nam do określenia „prezenter muzyczny” niż „typowy” – z szacunkiem dla właściwych każdemu granic oryginalności – DJ. Bo choć zarówno wyżej wspomniane techniki jak też właściwe im gatunki muzyczne budzą w nas sympatię, to bynajmniej dalecy jesteśmy od klasyfikacji naszej aktywności przez pryzmat tych dwóch charakterystycznych dla pracy DJ’skiej elementów.

W nie mniejszym stopniu co wyżej wspomniane lubimy zarówno akustyczne brzmienia jak też oryginalne, niezmodyfikowane wersje utworów, oddające w pełni zamysł ich twórcy lub pierwszego interpretatora. W tym sensie oferujemy Ci możliwość usłyszenia wszystkiego, co chcesz i w wersji, jakiej chcesz – z trzeszczącym w starym radio tenorem Stan’a Getz’a włącznie.

Zapraszamy do współpracy »
Karol

Niebanalne pomysły na wesele

Zapisz się już teraz na darmowy kurs emailowy!