fbpx

Dobry DJ na wesele

DOUBLE WINGS

DJ to instytucja sama w sobie. To ta szczególna umiejętność tworzenia większych dzieł z istniejących już całości. Szeroka znajomość muzyki – jej stylów, odmian, okresów, wykonawców i konkretnych utworów, a w tym ich konstrukcji i wewnętrznej dynamiki rozwoju – to punkt wyjścia, to dopiero warsztat. Sztuka zaczyna się o krok dalej!

Grasz zawsze dla kogoś, kogoś konkretnego. Próbujesz się wstrzelić w jego aktualne oczekiwania albo dla odmiany pokrzyżować mu plany i wprowadzić go w klimat, który go zaskoczy i wprowadzi nowy powiew świeżości.

Próbujesz zatrzymać go na parkiecie, sprawić, by trudno było mu zejść z niego, by za każdym razem miał ochotę raz jeszcze dać z siebie wszystko, jakby tańczył po raz ostatni, jakbyś zagrał jedną z jego ulubionych piosenek, przy której dawno nie miał okazji się bawić.

I czuje gdzieś głęboko, że tę właśnie musi jeszcze zatańczyć! A gdy zejdzie wabisz go ponownie subtelnie klimatami, przy których trudno mu jest usiedzieć spokojnie. I po chwili wstaje, a wraz z nim pozostali.

I znów zaczyna się szaleństwo, a jedyna rzecz która do tego doprowadziła to Twój dobrze przemyślany wybór – jedna, jedyna, konkretna piosenka.

Double Wings DJs – podwójno-skrzydlata drużyna pasjonatów muzyki. Ciągle nie możemy się nadziwić, jak niebywale mocno można poruszyć ludzkie serca przy pomocy prostych dźwięków zmyślnie kiedyś przez kogoś ułożonych.

Jeżeli na swoje wesele potrzebujesz DJ’a to zapraszamy pod nasze skrzydła!

- Sylwester Laskowski
Grupa Imprezowa Double Wings

Double-Wings-Djs

Niebanalne pomysły na wesele

Zapisz się już teraz na darmowy kurs emailowy!

Wesela z Double Wings DJs

music for life

wodzirej-sylweseter-laskowsk_kontakt