fbpx

Reportaż filmowy ze ślubu i wesela

DOUBLE WINGS
Operator

Od scenariusza po finalną opowieść

Mając za sobą doświadczenie kilku lat prowadzenia wesel, zapewniania oprawy muzycznej, tworzenia scenariuszy i późniejszej ich realizacji, stało się dla nas oczywiste, że aby nasze starania nabrały znamion pełnej, domkniętej, spójnej i kompletnej opowieści, w której Nowożeńcy odgrywają pierwszoplanową rolę, musimy pójść o krok dalej, rozłożyć szerzej nasze podwójne skrzydła i niczym reżyserzy filmowi wziąć odpowiedzialność nie tylko za szeroko rozumianą "grę aktorską" czy dźwięk i światło na planie filmowym, ale również i za operatorską, a w dalszej kolejności i postprodukcyjną część tego wielkiego ślubno-weselnego spektaklu.

I tak narodziło się Double Wings Studio - projekt, który od 2013 roku pochłonął ogromną ilość naszego czasu, uwagi, zaangażowania i - co by nie mówić - gotówki.

Jeden telefon, który wiele zmienia

Double Wings Studio

Dziś przedstawiamy Wam unikatową i kuszącą propozycję - zaangażowania oprawy muzycznej, prowadzenia, nagłośnienia, oświetlenia jak również reportażu fotograficznego i filmowego - wykonując tylko jeden telefon...

Integrując wszystkie kluczowe elementy Waszego ślubu i wesela w jedną całość, otwiera się przed Wami szczególna możliwość stworzenia spójnej (od początku do końca) opowieści, historii nie rozczłonkowanej, sztukowanej naprędce przez każdego z "graczy" zaangażowanego do Waszej ślubno-weselnej drużyny, ale malowanej od początku do końca z użyciem tego samego kompletu farb, opowiedzianej w tym samym języku i wyśpiewanej w tej samej stylistyce, tempie i tonacji.

Widzimy w tej integracji usług ogromną korzyść i wartość dla Was.
Widzimy w tym Waszą korzyść nie tylko dlatego, że powstająca opowieść o najważniejszym dniu Waszego życia jest od początku do końca spójna, ale również i dlatego, że tak po prostu radykalnie oszczędzacie czas i istotnie upraszczacie sobie kwestie logistyczno-organizacyjne.

Ma to sens i jest w tym wartość. I jeśli i Wy je dostrzegacie, to poddajemy Wam pod rozwagę tę kuszącą perspektywę "wykonania przed weselem tylko jednego telefonu".

Zapraszamy do współpracy! »

- Sylwester Laskowski, Double Wings

szef2

Niebanalne pomysły na wesele

Zapisz się już teraz na darmowy kurs emailowy!