fbpx

Dobrze o nas mówią

DOUBLE WINGS

Anna i Kay Reinhold

para młoda

„Sylwka z zespołem Double Wings po raz pierwszy poznałam na weselu mojej siostry i wtedy to stwierdziłam, że jest to zdecydowanie najlepsza grupa muzyczno-wodzirejska spośród wszystkich, z którymi do tej pory zetknęłam się na różnych weselach (i dotąd nie zmieniłam zdania).

Dlatego kiedy przyszło mi przygotowywać własne wesele w czerwcu tego roku, nie miałam wątpliwości kto je poprowadzi i kto na nim zagra. I oczywiście nie zawiedliśmy się! 🙂

Sylwek to urodzony wodzirej, potrafiący poprowadzić imprezę z zaangażowaniem, wdziękiem, klasą i wyczuciem, a przy tym ciepły, tryskający energią i optymizmem człowiek.

Również szczególne ukłony dla zespołu Double Wings za świetną, profesjonalną grę, porywającą do tańca nawet tych, którzy przeważnie unikają parkietów. Ze strony zachwyconych gości wielokrotnie słyszeliśmy: „Jak się nazywa ten zespół? Wow! Oni naprawdę grają na wysokim poziomie!” Gorąco polecamy!”

Natalia i Karol Andraszek

para młoda

„Sylwku, chcieliśmy Tobie i całemu zespołowi Double Wings podziękować za wspaniały czas. Byliśmy szczęśliwi mogąc być razem z Wami w tym ważnym dla nas dniu.

Podziwu zespołu nie było końca. Nawet ludzie, którzy również grali na weselach mówili, że takiego zespołu jeszcze nie widzieli!

Każda zabawa przynosiła gościom i nam bardzo dużo radości i nadawała świeżości całej imprezie. Nietypowe pomysły na wesele, które proponujecie pokazują, że jesteście profesjonalistami w tym, co robocie, a jednocześnie kochacie to.

Za kilka lat, kiedy będziemy wspominać nasze Wesele to oprócz naszych bliskich będziemy pamiętać wspaniały zespół dzięki któremu pokazaliśmy ludziom, że można się bawić inaczej 🙂 „

Joanna i Marian Kamykowscy

para młoda

„Sylwku! Cieszymy się, że zgodziłeś się przyjechać „na koniec świata” i nie zraziło Cię początkowe zamieszanie z terminami.

Ale przede wszystkim dziękujemy za Twoje zaangażowanie i entuzjazm, który napędzał nas do zabawy i grę niemal do wschodu słońca.

Nasi goście mówili nam, że wesele było oryginalne, bardzo romantyczne i dopieszczone. Czyli właśnie takie o jakim myśmy marzyli! 🙂

W pamięci utkwił nam komentarz wujka: „Fajnie, tylko na następny raz wymieńcie wodzireja, bo ten mnie zmęczył aż za bardzo” oraz rozmowę z naszym weselnym fotografem: „Bywałem na wielu weselach i umiem poznać profesjonalny zespół – wyście mieli na weselu prawdziwych profesjonalistów – fantastyczny zespół!”.

Magdalena i Radosław Żebrowscy

para młoda

„Sylwestrze!

Pięknie dziękujemy Tobie i całemu zespołowi Double Wings za towarzyszenie nam podczas tego wyjątkowego dnia, za wspaniałe wesele i cudowną imprezę do białego rana.

Jednomyślnie stwierdziliśmy, że było to najlepsze wesele na jakim byliśmy. 😉

Graliście fantastycznie i dla każdego, goście do dziś wspominają świetne brzmienie, bardzo wysoki poziom artystyczny i rewelacyjnego wodzireja 🙂

Wasza muzyka i nieustająca zabawa powodowały, że nasza radość była jeszcze większa 🙂

Jeszcze raz dziękujemy za wspaniały czas i życzymy Wam dużo dobra!”

Małgorzata Falkowska i Diego Andrés Kuettel

para młoda

"Cześć Sylwester,

Chcielibyśmy z całego serca serdecznie podziękować za oprawę muzyczną. Przerosła nasze oczekiwania 🙂 Ogromny talent i profesjonalizm!!! Gra i śpiew na najwyższym poziomie 🙂 ))

Jak tylko Cię zobaczyłam i usłyszałam w bramie to od razu wiedziałam, że oddałam swój wieczór w dobre ręce 😀

Goście zamurowani, niejedna osoba powiedziała, że najlepsze wesele w ich życiu 🙂

Było CUDOWNIE !!!!

Życzymy Wam z całego serca WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE!!!!

Dziękujemy 🙂 ))) !!!!!"

---------------

Sylwester eres un genio!! Me encantó tu forma de moderar nuestra boda. Tanto Gosia y yo nos quedamos muy satisfechos con todo. Varios invitados nos han dicho que es la mejor boda a la que han asistido nunca, lo que se debe principalmente a tu esfuerzo y el de todo tu equipo. Además me gustaría sobresaltar la calidad de la música que nos ofrecisteis durante la fiesta. En algunos momentos sentí como si estuviera en un concierto de lo bien que tocasteis.

A ti y a todo el equipo de Double Wings os doy las gracias por una noche inolvidable.

Patrycja i Michał Grodzcy

para młoda

"Drodzy – po pierwsze, dziękujemy! Nawet nie myśleliśmy, że na własnym weselu można się tak genialnie bawić!

Sylwku, jesteś osobą, która potrafi zapanować nad tym, na pierwszy rzut oka, chaosem, a później nadać mu formę idealnej imprezy. Połączenie pogody ducha, radości która zaraża, ogromu energii, a przy tym klasy, taktu i dobrego smaku – tak w skrócie można opisać najlepszego Wodzireja w tej części galaktyki. Dzięki Tobie mieliśmy pewność, że wszystko będzie tak, jak sobie wymarzyliśmy.

Usłyszeliśmy wiele komplementów i widzieliśmy szczere zadowolenie naszych gości, a wszystko dzięki pomysłowości i zaangażowaniu – Twojemu i całego zespołu.

Muzykom dziękujemy po stokroć, bo nic nie może równać się z muzyką graną na żywo. Stworzyliście naprawdę niesamowity klimat i to dzięki Wam nasze wesele było naprawdę udane. Parkiet był nieustannie wręcz przepełniony, a sił brakowało nawet tym najwytrwalszym. Zdradzimy w sekrecie, że wielu gości twierdziło nawet, że to najlepsze wesele, na jakim kiedykolwiek byli.

Dziękujemy serdecznie, bez Was nasze wesele nie byłoby takie same!"

Patrycja

***

"Ten dzień płynął jak nigdy… Wszystko zaczęło się od wyprawy do Panny Młodej, później cudowny czas przyjęcia sakramentu małżeństwa i wreszcie dojazd i zabawa w sali weselnej.

Co tu dużo mówić Sylwku, to Twoje królestwo! Już w chwili, kiedy bawiliśmy się na weselu naszych przyszłych świadków dwa lata temu poznaliśmy się na Tobie 🙂

Idealne połączenie: dynamika, kontaktowość, profesjonalizm oraz spokój, głębia i emanująca radość.

Dziś wiemy, że zapamiętamy na całe życie gości, którzy tego dnia byli z nami, ale również Ciebie – człowieka, na którym można polegać i który sam stawia sobie poprzeczkę, bez względu na sugestie innych.

Można by przez dobre kilka akapitów wymieniać pomysły, które wprowadziłeś w życie na naszym weselu, ale nie chcemy psuć niespodzianek tym, którzy będą mieli to szczęście współpracować z Tobą w przyszłości. Nie wahajcie się ani chwili…

Dzięki, dzięki, stokrotne dzięki, jesteś mistrz!"

Michał

Gosia i Paul Simmons

para młoda

"Sylwester,

What a night to remember…we set you a challenge to bring together two sets of families and friends, one from England and one from Poland and you certainly rose to the challenge! The wedding was amazing 🙂

You managed to keep all the elements of a traditional Polish wedding whilst ensuring that the English party were not only kept educated of the events but also included, creating a single amalgamation of people where language wasn’t a problem and everyone felt included and part of the special occasion.

The combination of dances and games superbly directed and delivered with energy and enthusiasm meant that the evening flowed wonderfully and every precious moment was filled with future memories to remember forever.

You came to us recommended from two different people and we can see why now! You truly are a magician and we will be passing on the recommendation to anyone looking to have the wedding of the century 🙂

Thank you!"