fbpx

Dobry Wodzirej na wesele

DOUBLE WINGS

Niebanalne prowadzenie wesel

Dobry wodzirej to "drugie skrzydło" artystycznej oprawy wesela. Dobry zespół muzyczny, dobry DJ rozwiązują problem muzyki. Pozostaje jednak jeszcze do rozwiązania problem zabaw.

misja

Bywają zespoły weselne bez wodzirejów. Bywają wodzirejowie bez zespołów. Połączenie jednak obu opcji wydaje się być najciekawsze.

Dobry wodzirej na wesele nie koniecznie zna odpowiedzi na wszystkie pytania (choć warto, by przynajmniej na większość mógł dać ciekawą odpowiedź).

Zasadniczo on sam jest jednym, wielkim pytaniem: "Co jeszcze mogę dla Państwa zrobić?"

Dobrze jest znać odpowiedź na to pytanie jeszcze zanim zostanie postawione. A on na pewno je postawi.

Bywają zabawy nieśmieszne i śmiech niezabawny. Na szczęście są też i inne. Te ostatnie zna on na pamięć. Pamięta też kilka innych ważnych rzeczy...

Sęk w tym, by mieć wyczucie chwili i nastroju ludzi. Rozumieć sedno spraw, które właśnie się toczą i nie przeszkadzać w rozwoju dobrych rzeczy, które z pozoru mogą nie wyglądać na zabawę.

W tej profesji musisz być jak dynamit - rozgrzewasz w mgnieniu oka. Czasem szybciej...

Widziałem kilku zawodowóców w akcji. Niestety tylko przez moment. Chwilę później ginęli w tłumie ludzi, których wyciągnęli na parkiet.

Jeśli zapytasz - powiem Ci kogo podglądam, od kogo się uczę i czyich słów uważnie słucham. Jeśli prawdziwie masz być mistrzem ceremonii musisz też być gorliwym uczniem. Każdy mistrz to uczeń, który ma wielu, bardzo wielu mistrzów...

Musisz być jak saper, co myli się tylko raz. Potem po prostu się już nie mylisz...

Musisz też lubić ludzi - nie tylko dziewczyny, choć je rzecz jasna w szczególności (no chyba, że sam jest dziewczyną). I choć o wzajemności samozwańczo trudno mówić, to nie mówić jest równie trudno.

wodzirej-sylwester-laskowski1

Mistrzostwo w tym fachu wymaga, by mieć głowę większą niż dłonie. Dlatego garść pomysłów na dobrą zabawę, to dla niego stanowczo zbyt mało.

Wierzę, że bilokacja jest możliwa. Doświadczał jej pewien franciszkanin. Niestety ten raczej nie bywał na weselach zbyt często. Tak więc gdyby w naszym przypadku był kłopot, służymy kontaktem do kilku barwnych osobistości 😉

wodzireje-double-wings1

Gosia i Marcin Kłonieccy

para młoda

"Niezwykła kultura, dobre maniery, wyczucie imprezy, świetny tancerz, niezwykły kunszt , wzór do naśladowania dla wszystkich wodzierejów.

Cieszymy się, że mogliśmy Was poznać i mamy nadzieję, że jeszcze nie raz, nie dwa 🙂 będziemy się mogli z Wami pobawić."

Ania i Maciek Dąbrowscy

para młoda

"Profesjonalizm, klasa, opanowanie, wyczucie, wulkan energii, pasja, nieprzebrane pokłady pomysłów – cały ten koktajl niepowtarzalnych przymiotów zjednał serca wszystkich Gości, od tych wstrzemięźliwych po najbardziej wymagających.

Sylwestrze, dziękujemy Ci za czuwającą i wspierającą obecność na wzór Anioła Stróża, gdy cały świat wokoło zdawał się wirować nie do końca realnie…"

Teresa i Michał Biernat

para młoda

"Zawsze obecny, zawsze gdzieś obok, zawsze uważny i zawsze na miejscu. Na weselu stworzyliście taką atmosferę, że zarówno my jak i nasi goście bawiliśmy się wyśmienicie, a wysmakowana odmienność wszystkim bardzo się spodobała i w opiniach naszych gości została niejednokrotnie doceniona, pozostawiając pozytywne wrażenia do teraz.

Jesteś profesjonalistą w każdym calu, a przy tym niesamowicie sympatycznym człowiekiem.”

Scenariusz wesela

Double Wings - music for life
wodzirej-03

Dobry scenariusz wesela to połowa sukcesu. Druga połowa zależy od sposobu, w jaki będzie on wdrażany. Masz prawo i wręcz powinieneś być twórcą, współtwórcą, ewentualnie ostatecznym decydentem zatwierdzającym kształt scenariusza swojego wesela. Nie rozsądnie jednak będzie, jeśli już w trakcie wesela na Tobie spoczywać będzie odpowiedzialność wdrażania tego scenariusza w życie.

Choćbyś był mistrzem sztuki kucharskiej, nie dobrze będzie, jeśli swoje wesele spędzisz w kuchni; choćbyś był zawodowym DJ’em, nie dobrze będzie, jeśli spędzisz swoje wesele za konsoletą; choćbyś był świetnym koordynatorem, konferansjerem, animatorem zabaw, człowiekiem ujmująco dowcipnym i w łatwy sposób zjednujący sobie sympatię ludzi, nie dobrze będzie, jeśli postanowisz sam poprowadzić swoje wesele.

Oczywiście masz prawo z tych umiejętności podczas wesela korzystać. Więcej – zachęcam Cię do tego (już o tym wcześniej pisałem: nic nie zastąpi Twojej osobistej inicjatywy na weselu). Czym innym jest jednak zrobić na swoim weselu pokaz własnych umiejętności, a czym innym MUSIEĆ z nich korzystać przez cały czas jego trwania.

Lepiej będzie, jeśli po prostu dołączysz do bawiących się gości, a rolę prowadzenia wesela oddelegujesz komuś innemu (lepiej będzie tym bardziej, im mniej komfortowo miałbyś się czuć w takiej właśnie roli).

ewa-jamie
NOWOŻEŃCY

Ewa i Jamie Peppitt

"Dziękujemy pięknie za wspaniałą zabawę i profesjonalizm w przygotowaniu i prowadzeniu naszego wesela! Wszyscy bawili się świetnie – a biorąc pod uwagę tak wielką różnorodność kultur i krajów z których nasi goście pochodzili nie było to łatwym zadaniem! Naliczyliśmy chyba 10 różnych narodowości 🙂

Niektórzy twierdzili że było to najlepsze wesele na jakim byli i większość chce oczywiście wrócić do Polski!"

gosia-piotrek
NOWOŻEŃCY

Gosia i Piotrek Żbikowscy

"Wesele było dla nas ogromnie pozytywnym przeżyciem, choć nigdy nie przepadaliśmy za tego rodzaju „imprezami”.

Przeprowadziłeś nas przez to wyzwanie pewną, spokojną, profesjonalną ręką. Były wzruszenia, dobra zabawa, dobra muzyka i oczepiny, które zostaną nam długo w pamięci.

Nie milkną telefony od naszych gości zachwyconych Tobą i całym weselem, również i dla nich było to najlepsze wesele w całym życiu. Całym sercem podziwiamy Twój talent. "

wesele-gosi-i-paula
GROOM

Paul Simmons

"Thank you Sylwek, Thank you!

I couldn’t have imaged a wedding any better, it was truly fantastic!

The meeting beforehand gave me the confidence to know everything was organised and from start to finish the wedding was amazing! There was so much fun and energy, complimented and balanced with those special moments that made the whole wedding unforgettable 🙂

I’m still getting comments from guests to say that it was the best wedding that they have ever been to!

I was having the time of my life! 🙂

You and your wife did a fantastic job, I would like to say again, a special thank you to you both!"

gosia-michal-21
PAN MŁODY

Michał Karwowski

"W czasie wesela, co chwilę ktoś z szalonym uśmiechem mówił jak niesamowicie się bawi, że to najlepsze wesele na jakim byli, że te zabawy, ta energia, atmosfera jest niesamowita. I tak dziękowali i dziękują do dzisiaj (nadal odbieram miłe telefony 🙂

Sylwek, to twoja zasługa! (i przypadkiem nie umniejszaj swoich zasług!)

W czasie naszych przedweselnych spotkań, niesamowite wrażenie zrobiło na mnie Twoja chęć ciągłego rozwoju, by każde kolejne wesele było jeszcze lepsze!

Wiedziałem, że będzie super, że mamy najlepszego wodzireja (widziałem Cię wcześniej w akcji – stąd nasza decyzja). Ale wybacz, nie spodziewałem się, że będzie aż tak fenomenalnie! :)"

Niebanalne pomysły na wesele

Zapisz się już teraz na darmowy kurs emailowy!

wodzirej-sylweseter-laskowsk_kontakt