fbpx

Demo zespołu muzycznego

Double Wings

Niebanalne pomysły na wesele

Zapisz się już teraz na darmowy kurs emailowy!

Nagrania na żywo

Poniższe nagrania pochodzą z jednego z wesel, na którym zespół muzyczny Double Wings zagrał w 2017 roku. Nagrania na żywo rządzą się swoimi prawami. Zawsze oddają jedynie część prawdy o tym, co się na weselu faktycznie działo i jaki był klimat w trakcie występu. Są też z konieczności - w sensie technicznym - nagraniami gorszej jakości. Od bezbłędności wykonania ważniejszy jest tu bowiem duch, a skupienie i uwaga ustępują miejsca pasji i energii. Choć być może rzeczą niepotrzebną było Wam o tym przypominać. 🙂

Nagrania ze studia

To był rok 2008. Jeszcze przed zagraniem pierwszego wspólnego wesela weszliśmy do otwockiego studia nagraniowego ViVi Sound, by nagrać małe demo. Zespół dopiero się tworzył. Mieliśmy już kilka prób za sobą i pierwsze pary, które zdecydowały się nam zaufać i na swoje wesele nas zaangażować. Aranż zasadniczo był przemyślany i dość precyzyjny. Nie mniej nie zabrakło też i momentów improwizowanych i dźwięków, które zostały zagrane pod natchnieniem chwili - czyli tego, co bardzo lubimy robić i dziś. 🙂

Dirty Dancing - "The time of my life"

Poniższy film jest skrótem z wesela, z którego pochodzą powyższe nagrania.
A że skrót ma charakter teledysku, to też za muzykę posłużyło nasze wykonanie jednej z zagranych wówczas piosenek. Montażysta znalazł w filmie miejsce i dla nas - właściwe w kontekście wesela - względem Pary Młodej i jej gości - dopełniające. Nie mniej i dla Was, szukających teraz szerszego spojrzenia na zespół muzyczny Double Wings, nagranie to dostarczy informacji istotnych, na temat naszego wkładu w ostateczny kształt tego wesela. Widać tu nie tylko zespół, ale i obecnego na parkiecie wodzireja.

Barwne oblicza biesiady

No dobra, przyznam się - uwielbiam biesiadę! Gdy jestem na weselu z naszym zespołem - uwielbiam! Znalazłem klucz, do drzwi, za którymi to, co kiedyś jawiło mi się jedynie jako rubaszno-wiejskie przyśpiewki, teraz staje się jedną z bardziej istotnych odskoczni, nadającej pędu i dynamiki zabawie. Zwykle, nie braknie wówczas i chwil pełnych poważnego i głębokiego przesłania. Zresztą, sami zobaczcie! Wytrwajcie od początku do końca by doświadczyć tej gradacji emocji i uchwycić zmianę, jaką ta piętnastominutowa interakcja z gośćmi na weselu spowodowała.

zespol-muzyczny-double-wings

Niebanalne pomysły na wesele

Zapisz się już teraz na darmowy kurs emailowy!

Zespół muzyczny z Wodzirejem

Animacja zabawy tanecznej na parkiecie

Podwójna siła Zespołu muzycznego z Wodzirejem

Poniższe nagrania prezentują przykładowe zabawy taneczne animowane na weselu przez wodzireja, nieodłącznie związanego z zespołem Double Wings. Obecność wodzireja na weselu, na które zaangażowany jest zespół muzyczny grający na żywo, daje możliwość niezwykle silnego oddziaływania na przebieg zabawy. Z jednej strony inicjatywa, motywacja i inspiracja docierają do uczestników zabawy ze sceny, czyli poniekąd z zewnątrz. Z drugiej strony - bezpośrednio z parkietu, od środka, u źródeł, eksplodując niczym bomba z precyzyjnie dostrojonym zapłonem.

Intensywność inicjatyw Wodzireja na weselu

Mimo, że wodzirej - będąc jednocześnie jednym z muzyków w zespole - fizycznie jest na weselu zawsze obecny, to zakres jego aktywności ściśle wodzirejskiej można kontrolować. W szczególnym przypadku, aktywność wodzirejska na danym weselu może w ogóle nie mieć miejsca. Ostatecznie, uzależnione jest to od Waszych (Parym Młodej) osobistych preferencji, od charakteru, jaki swojemu weselu chcecie nadać, od preferencji Waszych gości i tego, jak w określonym czasie wesele "się ma". W praktyce zaś inicjatywy wodzirejskie stanowią atrakcyjne urozmaicenie weselnej zabawy.

wodzirej-sylweseter-laskowsk_kontakt