fbpx

Cover band na wesele • DOUBLE WINGS

Jak gramy?
Sylwester-Laskowski

Jakim zespołem jest Double Wings?

Z formalnego punktu widzenia wypada nam się powołać na wykształcenie muzyczne zdobywane
w progach Warszawskiej Akademii Muzycznej, Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. Krzysztofa Komedy
w Warszawie oraz słynną „Bednarską”.

Ścieżki poszczególnych członków zespołu przecinały (i niejednokrotnie nadal przecinają) obszary bardzo różnorodnych gatunków muzycznych – od przebogatej klasyki (od renesansu po współczesność), poprzez gorące rytmu muzyki latynoamerykańskiej czy hiszpańskiej, niezwykle bezpośrednią muzykę ludową, ostre brzmienia rocka, taneczny i melodyjny pop, improwizowany, pełen wykwintnej harmonii i niebanalnych struktur rytmicznych jazz, czy wreszcie bogatą w głębokie treści poezję śpiewaną.

Double Wings spaja to doświadczenie i nadaje mu jeden określony kierunek – afirmacja miłości pomiędzy kobietą i mężczyzną.

Double Wings Cover Band to niebanalny zespół muzyczny na wesele. I tylko takim być może,
jeśli we właściwy sposób towarzyszyć ma tak niebanalnej
(choć tak powszechnej zarazem) chwili świętowania zaślubin.

Zapraszamy do współpracy! »

- Sylwester Laskowski
Double Wings Cover Band

Niebanalne pomysły na wesele

Zapisz się już teraz na darmowy kurs emailowy!

Jak pracujemy? Co oferujemy?
Czego się możesz po nas spodziewać?

Gramy w całej Polsce

Wypada podać do wiadomości, że zestawienie "Zespół muzyczny Warszawa" jest w naszym przypadku w stu procentach trafne. Bynajmniej jednak nie definiuje to obszaru naszej działalności. Od wchodu, po zachód, od północy do południa - niejednokrotnie pod same granice, podbijamy niezmiennym przesłaniem serca tych, którym to przesłanie jest miłe. A jeśli dalej tak pójdzie przekroczymy niebawem i te granice. 😉

100% na żywo

Zespół muzyczny Double Wings gra w stu procentach na żywo (włącznie z klubowymi klimatami „Rihanny” 😉 ). Na weselu gramy zwykle w składzie pięcioosobowym (gitara elektryczna, gitara basowa, perkusja, instrumenty klawiszowe i w tym dwa wokale – żeński oraz męski). Czasem można nas też spotkać w składzie sześcio-osobowym, nie jest to jednakże opcja standardowa.

Ambitnie i „dla ludzi”

Mimo, że muzycy posiadają solidne wykształcenie (Warszawska Akademia Muzyczna, Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. K. Komedy w Warszawie czy słynny drugi stopień piosenki na Bednarskiej), to za namową lidera ;O) zespół gra nie tylko tzw. „ambitny repertuar”. Chyba zdążyliśmy się już nauczyć, że „artysta” to też „normalny” człowiek i w spotkaniu z konkretnymi ludźmi i grania dla nich, winien niczym snajper mierzyć w ich gusta, nie zaś karmić jedynie swoje ambicje.

Krótko mówiąc w zależności od oczekiwań i potrzeb ustawiamy ster naszej podwójno-skrzydlatej łodzi, starając się przy tym tak „wiosłować”, aby czuli się miło i bezpieczenie starsi, jak i solidnie pobrykać mogli sobie Ci, którzy starszymi dopiero za jakiś czas będą. Chętnie też poruszamy się po różnorodnej stylistyce i gatunkach muzycznych poszukując najbardziej właściwego dla tych, którzy właśnie są na parkiecie, lub dla odmiany właśnie go opuścili.

„Problem” muzyki Disco Polo

Raczej staramy się unikać skojarzenia naszego zespołu z muzyką Disco Polo (ma to swoje naprawdę głębokie uzasadnienie 😉 ). Nie mniej dla dobra większości, wesela i nas samych ;O) – potrafimy wybrnąć z sytuacji, gdy ów gatunek muzyki przedstawiany jest jako jedyny, najbardziej pożądany i konieczny klucz do sukcesu toczącej się właśnie imprezy.

Realizujemy Twój cel i Twoją wizję

Idealną z naszej strony formą wsparcia dla Ciebie jest sytuacja, w której możemy „dołączyć do Twojej Drużyny” i być podstawowym sprzymierzeńcem w kreacji takiego kształtu Twojego wesela, który najbardziej odpowiada Twojemu wyobrażeniu, Twoim oczekiwaniom, czy marzeniom.

Mamy świadomość, że to jedyny naprawdę pewny sposób na „oryginalność” wesela. Nic, dosłownie nic nie zastąpi Twojego osobistego wkładu, obecności i zaangażowania. Dlatego też chętnie wcielamy się w rolę silnego doradcy (czasem subtelnego krytyka), a potem wykonawcy Twojego scenariusza wesela.

Owo „Twojego” nie musi oznaczać (choć może), że jesteś tego scenariusza autorem (mamy świadomość, że nie każdy czułby się komfortowo stojąc przed koniecznością wymyślenia scenariusza na swoje wesele). Jak najbardziej to może być scenariusz naszego autorstwa. Pewnym jest jednak to, że jego kształt zrodzony będzie z rozpoznania Twoich oczekiwań, a pod ostatecznym jego kształtem podpiszesz się z pełnym przekonaniem, stawiając ostatnią kropkę nad ‘i’.

Ta troska o realizację Twoich, a dopiero w dalszej kolejności naszych zamierzeń jest jedną z najbardziej fundamentalnych zasad, którymi staramy się kierować.

Zobacz odpowiedzi na inne pytania »
sylwester-laskowski-double-wings2

Double Wings – podwójne skrzydła – to dynamizm, radość, współpraca, dobra zabawa,
nastrojowy klimat, oryginalne aranżacje dobrze znanych utworów,
precyzyjne współbrzmienia wokalistów, klasa wykonawcza, zróżnicowane instrumentarium,
barwność środków wyrazu, szerokie spektrum stylów muzycznych
i zaraźliwa wiara w miłość, która przetrwa na wieki…

Jednym słowem wszystko (no może prawie 😉 ),
co dać ci może dobry cover band na wesele!