fbpx

Oprawa muzyczna ślubu

DOUBLE WINGS

Niebanalne pomysły na wesele

Zapisz się już teraz na darmowy kurs emailowy!

Oprawa muzyczna ślubów

Piękny śpiew, pogodne granie, radosny klimat na ślubie! Jedyny raz w życiu…

Wesele to jedynie echo tego, co się wcześniej dokonało. Ślub jest właściwym sednem sprawy. Ślub i wesele to jak dwa płuca dające dech do pieśni radości, do świętowania, którym ma być całe nasze życie.

sekstet_3

Double Wing – to nie tylko zespół muzyczny na wesele. To również zespół muzyczny na ślub.

Organizując oprawę muzyczną Mszy świętych, korzystamy ze wsparcia solistów oraz instrumentalistów formacji artystycznej J.C. Hopa Project.

Ta współpraca sprawia, że w zależności od potrzeb i możliwości zamawiającego, wystąpić możemy praktycznie w dowolnej konfiguracji wokalnej i/lub instrumentalnej oraz z dowolnym – również specjalnie na daną okazję napisanym, skomponowanym lub zaaranżowanym – repertuarem.

Korzyść z tej współpracy jest oczywista, a przy tym jest ona o tyle prosta, że oba zespoły – Double Wings oraz J.C. Hopa Project – mają tego samego lidera.

jchp_maria_virgo_barnabici

Dobry zespół muzyczny na ślub

Dobry zespół muzyczny na ślub, to zespół świadomy „przebiegu akcji”. A akcja toczy się niebanalna. I to radykalnie poważniejsza, niż tylko ta, którą widzą nasze oczy.

Dobry zespół muzyczny na ślub, to zespół odważny. Tak, tak – odważny. Paradoks wielu ślubów polega na tym, że towarzysząca im atmosfera przypomina raczej uroczystość pogrzebową, niż ślub.

Wytwarzyła się jakaś dziwna tradycja (bynajmniej nie odgórnie narzucona) przeżywania Mszy świętych „na smutno”. I zdaje się, że niczego bardziej nie potrzeba, aby to przełamać, jak zwykłej cywilnej odwagi. Dobry zespół muzyczny na ślub tę odwagę posiada…

W kościele gramy od lat (w ramach różnych wspólnot, rekolekcji, pielgrzymek, mszy parafialnych). I bynajmniej nie jest to „smutne granie” (choć i takie – ze zrozumiałych względów – się zdarza).

Sam wielokrotnie obrywałem „po uszach” (trzeba przyznać, że czasem słusznie) za łamanie utartych konwenansów muzycznych „obowiązujących” na Mszach. I choć z wiekiem nabrałem pewnej „ogłady”, to z pewnością daleki jestem od tego, by w Kościele grać „drętwo”. A już na pewno nie na ślubie…

Double Wings – to elegancki, elastyczny i zadziorny zespół muzyczny na ślub – z ogromnym repertuarem tradycyjnych pieśni i piosenek kościelnych! Tu tradycja łączy się z duchem współczesności – finezyjnie, barwnie i z kunsztem.

Zapraszamy do współpracy!

Jeśli nie lubisz „smutnych ślubów”, to Double Wings jest zespołem dla Ciebie! Jeśli szukasz na ślub czegoś „extra”, to Double Wings jest zespołem dla Ciebie! Jeśli na swoim ślubie chcesz „odświeżyć” tradycję, to Double Wings jest zespołem dla Ciebie!

Zapraszamy! Będziemy punktualni, stosownie ubrani i dołożymy wszelkich starań, by rzetelnie zrealizować to,
na czym Wam zależy.

Sylwester Laskowski
gitarzysta, kompozytor, aranżer
lider Double Wings i J.C. Hopa Project

PANI MŁODA

Agnieszka Pawlikowska

„Chciałabym bardzo serdecznie podziękować Panu i całemu zespołowi za tak piękną oprawę muzyczną mojego ślubu. Wszyscy moi goście byli zachwyceni. Nie mogłabym wymarzyć sobie piękniejszej uroczystości. Bardzo, bardzo dziękuję w imieniu własnym, męża i naszych bliskich. Proszę przekazać nasze podziękowania całemu zespołowi. Będziemy Was reklamować i polecać naszym znajomym.”

MAMA

Joanna Marciniak

„Miałam okazję razem z mężem uczestniczyć w uroczystości ślubnej minionej soboty w Otwocku jako „cichy obserwator”. Ślub bardzo piękny, oprawa muzyczna profesjonalna.

Byliśmy pod dużym wrażeniem.”

NOWOŻEŃCY

Asia i Piotrek

„Dziękujemy bardzo Panu i zespołowi za wspaniałą oprawę muzyczną naszego ślubu, za wzruszający śpiew i muzykę. Zarówno my, jak i goście byli zachwyceni, że można tak wzbogacić Mszę świętą.

Dziękujemy, że mogliśmy dzięki Wam jeszcze głębiej przeżywać naszą uroczystość.”

NOWOŻEŃCY

Agnieszka i Kamil Wnuk-Lipińscy

„Serdecznie Dziękujemy Tobie i całemu Zespołowi za serce jakie włożyliście w przygotowanie oprawy Mszy ślubnej – było Wspaniale !!!

Wesele przeszło najśmielsze nasze oczekiwania – goście byli zachwyceni!”

NOWOŻEŃCY

Tomek i Marta Fortunowie

„W imieniu swoim i mojej przepięknej żony chciałbym podziękować Tobie i wszystkim członkom zespołu za piękną, wzruszającą i poruszającą oprawę naszej mszy ślubnej. Dzięki Waszemu zaangażowaniu, talentowi i życzliwości przeżyliśmy to wydarzenie jeszcze głębiej, a razem z nami cały kościół pełen naszych najbliższych!

Dzięki za cudowne aranżacje, za to, że zaśpiewaliście i zagraliście „Glorię” tak, jak sobie wymarzyliśmy, za przepiękne partie skrzypiec, za Twoją pełną pasji grę na gitarze, za ciepły śpiew dziewczyn i za uśmiechy, które z nami wymienialiście podczas ceremonii 🙂

Pochwał nie opieramy tylko na naszych wrażeniach – na naszym ślubie i weselu było kilku profesjonalnych muzyków i wszyscy zachwycali się Waszym profesjonalizmem i pasją.

Dzięki raz jeszcze! Na pewno będziemy polecać Was naszym znajomym parom!"

NOWOŻEŃCY

Marta i Krzysztof Węglarz

"Sylwku, chcemy Tobie i całemu zespołowi podziękować za ogrom pracy, który włożyliście podczas naszego ślubu i wesela.

Naprawdę nie bardzo wiemy jakimi słowami wyrazić naszą wdzięczność i podziw dla Twojego niesamowitego podejścia do ludzi.

Byliśmy pod ogromnym wrażeniem oprawy muzycznej mszy świętej. Zarówno my jak i goście niejednokrotnie powtarzali, że naszej ceremonii towarzyszyła niesamowita atmosfera.

Życzymy Tobie i Twojej rodzince wszystkiego, co najlepsze, dużo szczęścia (tak jak powiedział ksiądz, pod tym pojęciem mieści się bardzo wiele dobrych rzeczy).

I ogromny szacunek dla całego zespołu.

Pozdrawiamy!"

Podpisywanie dokumentów przez Parę Młodą

Improwizacja na motywie piosenki "Pan jest mocą swojego ludu"

Wejście Pary Młodej do kościoła

"Oto są baranki młode"

Praca w studio nagrań

W nagraniu słychać fragmenty partii smyczkowej "Veni Sancte Spiritus" oraz "Sanctus" z repertuaru J.C. Hopa Project

Niebanalne pomysły na wesele

Zapisz się już teraz na darmowy kurs emailowy!